orbismed-medizintourismus

Add Your Heading Text Here

Türkiye/Antalya’da kaliteli diş tedavisi ve unutulmaz bir tatil için doğru yere geldiniz. İletişim formunu şimdi doldurarak, doktorlarımızdan ücretsiz ve hızlı fiyat teklifi alın.

Türkiye’de çok çeşitli diş tedavileri sunuyoruz: Diş implantları, Diş kronları, Diş kaplamaları başta olmak üzere ağız ve diş sağlığınız için gerekli olan tüm tedavileri Türkiye’de sizlere sunmaktayız.

Nasıl Yapıyoruz?

Talep etmiş olduğunuz diş tedavisini bizlere bildirmeniz durumunda, size özel ücretsiz tedavi ve maliyet planını hazırlayıp iletiyoruz. Planlamayı kabul etmeniz doğrultusunda, tedavinizin tüm sürecinde sizlere eşlik etmekteyiz.

Tedavi sırasında size özel ücretsiz hizmetlerimiz:

– Organizasyon ve Tedavi Planlaması

Bizimle iletişim sonrası, tedavinizin her aşamasını ayrı ayrı planlıyor ve organize ediyoruz. Tedavinizin tüm detayları hakkında sizi zamanında bilgilendiriyoruz.

– Kişisel Hizmet

Tedavinin her aşamasında kişiye özel hizmet bizim için çok önemlidir. Bu yüzden sorularınız için size zaman ayırıyoruz. Ancak, iyi iletişim kurarak, hastalarımızın bireysel endişeleri için en iyi çözümü elde edebiliyoruz.

– Ön Muayene

İlk muayenenizde detaylı bir ağız ve diş kontrolü gerçekleştirilecektir. Dişlerinizin, diş etlerinizin ve kemiğinizin durumunu değerlendirebilmek için ücretsiz olarak Panoramik Röntgen ve 3D Tomografi görüntüsü çekilmektedir.

– VIP Transfer

Havaalanı ve konaklayacağınız otel arası transferinizi bizim aracılığımızla gerçekleştirebiliriz. Bu sizin için özel şoförümüz tarafından havaalanından karşılanacağınız ücretsiz transferdir. Tedavinizin rahat ve stressiz geçmesi bizim için önemli.

OrbisMed Tedavi Garanti Süresi

Sizin iyiliğiniz bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, mümkün olan en iyi ağız ve diş bakımını sağlamak için her gün elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Garanti koşullarımız uyarınca, diş protezinin gerekli onarımı veya yeni üretimi için yapılan tüm masrafları kabul etmekteyiz.

Sizin iyiliğiniz bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, mümkün olan en iyi ağız ve diş bakımını sağlamak için her gün elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Garanti koşullarımız uyarınca, diş protezinin gerekli onarımı veya yeni üretimi için yapılan tüm masrafları kabul etmekteyiz.Sizin iyiliğiniz bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, mümkün olan en iyi ağız ve diş bakımını sağlamak için her gün elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Garanti koşullarımız uyarınca, diş protezinin gerekli onarımı veya yeni üretimi için yapılan tüm masrafları kabul etmekteyiz.Sizin iyiliğiniz bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, mümkün olan en iyi ağız ve diş bakımını sağlamak için her gün elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Garanti koşullarımız uyarınca, diş protezinin gerekli onarımı veya yeni üretimi için yapılan tüm masrafları kabul etmekteyiz.Sizin iyiliğiniz bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, mümkün olan en iyi ağız ve diş bakımını sağlamak için her gün elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Garanti koşullarımız uyarınca, diş protezinin gerekli onarımı veya yeni üretimi için yapılan tüm masrafları kabul etmekteyiz.Sizin iyiliğiniz bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, mümkün olan en iyi ağız ve diş bakımını sağlamak için her gün elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Garanti koşullarımız uyarınca, diş protezinin gerekli onarımı veya yeni üretimi için yapılan tüm masrafları kabul etmekteyiz.Sizin iyiliğiniz bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, mümkün olan en iyi ağız ve diş bakımını sağlamak için her gün elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Garanti koşullarımız uyarınca, diş protezinin gerekli onarımı veya yeni üretimi için yapılan tüm masrafları kabul etmekteyiz.Sizin iyiliğiniz bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, mümkün olan en iyi ağız ve diş bakımını sağlamak için her gün elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Garanti koşullarımız uyarınca, diş protezinin gerekli onarımı veya yeni üretimi için yapılan tüm masrafları kabul etmekteyiz.Sizin iyiliğiniz bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, mümkün olan en iyi ağız ve diş bakımını sağlamak için her gün elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Garanti koşullarımız uyarınca, diş protezinin gerekli onarımı veya yeni üretimi için yapılan tüm masrafları kabul etmekteyiz.Sizin iyiliğiniz bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, mümkün olan en iyi ağız ve diş bakımını sağlamak için her gün elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Garanti koşullarımız uyarınca, diş protezinin gerekli onarımı veya yeni üretimi için yapılan tüm masrafları kabul etmekteyiz.